Новини з малої батьківщини

В наше селище багато приїхало людей з ЛНР і ДНР. Хтось зняв квартиру, хтось купив. Тепер це проблема для місцевих жителів. Приїжджі всіх поголовно називають фашистами і хочуть в Росію. На питання, а чого ж ви тоді приїхали в лігво фашистів (в це в київській-то області), а не в Росію, відповідають, що це їхня справа куди їхати. Але Росія хороша і повинна всіх врятувати.

Їх позиція така:
Донбас годував західну Україну (а, як усім відомо, на західній Україні все злиденні). Тепер ми їх не годуємо і їхні діти приїхали нас за це вбивати. Тому Росія нас повинна врятувати.

Майдан організували жебраки западенці.

Місцеві, м’яко кажучи, в шоці від такої позиції, але намагаються якось пояснювати людям. Поки не допомагає. Приїжджі поводяться досить агресивно. В школі є діти, чиї батьки воюють на стороні ДРН або ЛНР. Там така ж ситуація — діти намагаються пояснити, що вони не фашисти. За останніми новинами України, така ситуація по всій країні.

А в цей час в сусідньому селі ховали бійця з АТО. На похорон прийшло кілька тисяч людей, включаючи сусідні села. Кажуть, що загиблий був тямущим мужиком — багатьом допомагав по господарству. На війну пішов, бо вважав, що молоді не повинні воювати і гинути. Це війна не молодих, а його покоління, так як саме вони допустили те, що в країні не було порядку всі ці роки. І тепер це треба виправляти таким чином.

Так і живемо. Місцеве населення спочатку було дуже жалісливим — людям допомогли знайти роботу, дали речі, дітей влаштували в школу, намагалися підтримувати, а у відповідь їх називали фашистами і звинувачували в убивствах. Тепер народ намагається пояснити, що вони не фашисти, інакше не допомагали б. Який крок буде далі, я не знаю. І не знаю, як правильно бути в цій ситуації. Але те, що не можна дозволяти ср**ь собі на голову, це я точно знаю. І терпіти хамство теж не можна. Як будуть себе вести місцеві жителі — покаже час. Але така ситуація не лише у нас, але по всій Україні. І її потрібно якось вирішувати.

Автор: Катерина Хоптинська

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *